Tanulmányi versenyek

Iskolai versenyek - 2019-2020. tanév

• Simonyi Zsigmond helyesírási verseny iskolai fordulóján: 5. évfolyam: 1. Dérer István 5.a, 2. Paczári Zétény 5.a, 3. Augusztin Anna 5.a.Felkészítő: Majláth Gizella. 6. évfolyam: 1. Kakuk Luca 6.a. Felkészítő: dr. Tóthné Nagy Zsuzsanna. 2. Gordos Lili 6.b felkészítő: Kadlótné Hulitka Julianna. 3. Al-Assaf Meymoona 6.a, felkészítő: dr. Tóthné Nagy Zsuzsanna. 7. évfolyam: 1. Soós Anna 7.a, 2. Szalkai Fanni 7.a, 3. Büki Marcell 7.a. Felkészítő: Majláth Gizella. 8. évfolyam: 1. Nagy Noémi 8.a, 2. Fürjesi Zsófia 8.a, 3. Visnyovszky Panna 8.a. Felkészítő: Kadlótné Hulitka Julianna.
  • Az iskolai „Szépen, helyesen” helyesíró versenyen a következő tanulók jutottak be az első három helyezettek közé: 2. évfolyamon: 1.helyezett: Molnár Kamilla 2.a, 2.helyezett: Kovács Julianna 2.a, 3.helyezettek: Szeles Doroti 2.a és Rozgonyi Vivien 2.c osztályos tanulók. 3.évfolyamon: 1.helyezett: Antal Dóra 3.b, 2.helyezett: Noskó Liliána 3.c és 3.helyezett: Losonczy Konrád 3.a osztályos tanulóink. Felkészítő tanító nénik: Csetnekiné Valet Zsuzsanna, Harsányi Szilvia, Ocskó Gabriella, Scholtz Katalin és Bodócs Péterné.
  • A Móra Ferenc irodalmi verseny iskolai fordulójának eredményei: 1.helyezett: Mariányi Fanni 4.b, 2.helyezett: Póczos Botond 4.c, 3.helyezett: Jenei Kitti 4.c osztályos tanulóink. A megyei versenyen ők képviselik majd iskolánkat. Felkészítő tanító nénik: Marschalkó Mónika és Majlikné Hirka Cintia.
  • A január 14-én megrendezésre kerülő Szép magyar beszéd verseny iskolai fordulójának eredményei: 5-6. évfolyam: Első helyezett: Kiss Viktória 6.b, második: Gordos Lili 6.b, harmadik: Huszár Hanna 6.b, Felkészítő: Kadlótné Hulitka Julianna. Dicsértben részesült: Virág Villő 5.a és Hulitka Emma Tamara 5.b, felkészítő: Majláth Gizella. 7-8. évfolyam: első helyezett: Gáspár Lili 8.a, második: Somoskői Zalán 7.a, harmadik: Visnyovszky Panna 8.a. Dicséretben részesült: Ornyik Petra 8.a. Felkészítő tanárok: Majláth Gizella és Kadlótné Hulitka Julianna.
  • 2020. január 16-án került megrendezésre az Országos Német Nyelvi Tanulmányi Verseny iskolai fordulója. A megyei fordulón iskolánkat, 7. évfolyamon Nyerges Luca és Kis Kamilla Vanda, 7.b osztályos tanuló képviseli majd. Felkészítő tanáruk: Dr. Tóthné Nagy Zsuzsanna.
  • Az alsó tagozatosok vers- és prózamondó versenyén a következő eredmények születtek: 1-2. évfolyamon: 1.helyezett: Balla Pintér Kata 1.a. 2.helyezett: Szarvas Petra 2.a, 3.helyezett: Peák Villő 2.b osztályos tanuló. Különdíjban részesült: Tóth-Szilárd Péter 1.a osztályos tanuló. Felkészítő tanító nénik: Budafokiné Kiss Éva, Csetnekiné Valet Zsuzsanna és Oszvaldné Telek Beatrix. 3-4. évfolyamon: 1. helyezett: Kecskés Borka 3.a, 2. helyezett: Kerényi Balázs 3.a, 3. helyezett: Barta Rebeka 3.a és Barna Vendel 4.c osztályos tanulóink. Különdíjban részesült: Kiska Médea 4.a osztályos tanuló. Felkészítő tanító nénik: Majlikné Hirka Cintia, Bodócs Péterné és Tóth Judit.
  • 2019. december 3-án került megrendezésre az Országos Történelemverseny iskolai fordulója, melyen az alábbi eredmények születtek: 1. Nagyfalusi Benedek 8.b osztályos tanuló Felkészítő tanára: Feketéné Danyi Andrea. 2. Országh Levente 8.a. Felkészítő tanára: Szelesné Tarjáni Zsanett. 3. Szalkai Fanni 7.a. Felkészítő tanára: Majláth Gizella. 4. Mariányi Laura 7.d. Felkészítő tanára: Pakodi Beáta. 5. Fehér Roland 7.a. Felkészítő tanára: Majláth Gizella. Iskolánkat a megyei fordulón Nagyfalusi Benedek, 8. b osztályos tanuló képviseli majd.
  • November 11-én került megrendezésre a Vers-és Prózamondó Verseny iskolai fordulója, melyen az alábbi eredmények születtek: 5-6. évfolyam: első helyen Balázs Bálint 6.a, második helyen Balázs Fanni 6.a osztályos tanuló végzett. Felkészítő tanáruk: dr. Tóthné Nagy Zsuzsanna. Harmadik helyen Kónya Anna Dóra 5.b osztályos tanuló végzett. Felkészítő tanára: Majláth Gizella.
    7-8. évfolyam: Az első helyen Porok Linda 7.d osztályos tanuló végzett. Felkészítő tanára: Dénes Gyula. Második helyezett: Babják Sára 7.a osztályos tanuló. Felkészítője: Majláth Gizella. Dicséretben részesült: Senánszky Réka, Hulitka Emma, 5.b, Al-Maktari Mohamed 5.a osztály, Darvas József, Kovács Bence 5.c osztály.