Tanulmányi versenyek

Országos versenyek - 2019-2020. tanév

• A HEBE Kft. szervezésében megrendezésre kerülő német nyelvi levelező versenyen iskolánk 5. b-s csapata az induló 170 csapatból a 10. helyen végzett. Csapattagok: Kiss Boglárka Vivien, Hulitka Emma Tamara, Juhász-Korbáss Mia, Berényi Lili. Felkészítő tanár: Balázs Szabina
  • 2019. november 28-án a Kárpát-medencei mesemondó találkozón, Gazda Tamás Sándor, 5.b osztályos tanuló, mese kategóriában első helyezést ért el.

Országos versenyek - 2018-2019. tanév

• Szabó Zétény Benedek 8.b osztályos tanuló a Kárpát-medencei Teleki Pál Földrajz-földtan Verseny országos döntőjén a 14. helyezést szerezte meg. Felkészítő tanára Szelesné Tarjáni Zsanett.
  • Kecskés Borka a Tanítók Egyesülete által szervezett országos prózamondó versenyen, kategóriájában 1. helyezést ért el. Felkészítő tanító néni: Bodócs Péterné.
  • Molnár Hanna 8.c osztályos tanuló a Nits Mária országos emlékversenyen arany minősítésben részesült.
  • Az Online Pangea matematika versenyen Paczáry Zétény bejutott a 2.fordulóba, ahol országos 12.helyezést ért el.
  • Molnár Hanna 8.c osztályos tanuló a VI. Országos Hagyományőrző Népzenei Találkozón Kiemelt arany minősítésben részesült.
  • A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny országos döntőjét 2018.december 8-án rendezték meg Budapesten. Iskolánkból a 7.a osztály Nyelvújítók csapata jutott tovább az országos döntőbe, ahol 6. helyezést értek el. A csapat tagjai: Fürjesi Zsófia, Demeter Laura, Gáspár Lili és Nagy Noémi. Felkészítő tanáruk Kadlótné Hulitka Julianna. Az országos döntő tanári fődíját a versenyző diákok száma és eredményessége alapján Kadlótné Hulitka Julianna kapta.
  • A Nyári olvasóversenyen a 3-4. osztályosok részére hirdetett versenyen Janikovszky Éva Égig érő fű című regényét kellett feldolgozni, két fordulóban. Szabó Gréta - országos 2. helyezett Győri Leila Viktória - országos 8. helyezést ért el.
  • Molnár Hanna 8.c osztályos tanuló a Halmos Béla Országos Népzenei találkozón Nívódíjban részesült.